Úvod » Postele 80 x 180 cm

Drevené postele z masívu 80 x 180 cm

 

Masívne detské postele 80 x 180 cm ponúkame v širokom sortimente druhov a dizajnov. Detské postele z masívu borovice sú kvalitne spracované, pevné a odolné. Masívne drevené postele sú okrem toho aj prírodné a teda ekologické, čo zaručuje aj zdravotne nezávadný náter. Zároveň sú masívne postele estetické a jednoducho sa kombinujú s ostatnými kusmi nábytku. Vyberať môžete napríklad z nášho e-shopu. Ponúkame postele z masívu so zábranou, postele s úložnými priestormi aj postele s výsuvnou prístelkou, ktoré úžasne šetria miesto.


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie


Drevené postele z masívu 80x180 prinášajú luxusné riešenie pre komfortné a moderné zariadenia izieb pre deti, študentov i dospelých. Moderný štýl, ktorý uspokojí praktickú aj estetickú časť a do interiéru prinesú vkusné zariadenie s luxusnými prvkami.

 

80x180 masív posteľ navyše prináša ekologicky nezávadný vplyv na životné prostredie i zdravie užívateľov. Vďaka pestrým možnostiam výberu tieto modely ľahko prispôsobíte novému aj existujúcemu interiéru a doprajete si moderný a vkusný nábytok so všetkými plusmi.

 

Detské drevené postele 80x180 poskytujú deťom kvalitné riešenia zariadenia izby a zároveň požadované pohodlie a komfort pre odpočinok i pokojný spánok. Vďaka univerzálnym rozmerom sa na nich vyspí nielen deti, ale aj dospelí. Ďalšie možnosti využitia prináša posteľ s úložným priestorom 80x180, ktorá rozšíri možnosti úložných priestorov alebo posteľ s výsuvným lôžkom, ihneď tak máte spanie pre 2 osoby.

 

Kvalitné spracovanie a prevedenie z materiálov borovice, dub, jelša či orech uspokojí všetky požiadavky.