Články
Postele z masivu

Proč si pořídit postel z masivu?

Výběr postele není jednoduchou záležitostí, už z důvodu, že v posteli trávíme mnoho času. Říká se, že spánkem strávíme 1/3 života, tak bychom ji měli trávit opravdu příjemně. Dalším důvodem k výběru kvalitní postele je, že se chceme budit plni elánu a energie do nového dne. Postel by nám tedy měla zajistit kvalitní odpočinek, relaxaci a tvrdý spánek.

Stabilita a pevnost z přírody, to jsou postele z masivu.


V naší nabídce naleznete kvalitní dřevěné postele z masivu. Masivní dřevo je materiál, který opravdu něco vydrží. U nás navíc vybíráme jen to nejkvalitnější dřevo. Už to je důvodem, proč si tuto postel pořídit do své ložnice. Chcete-li, aby Vaše nová postel něco vydržela, pořiďte si postel z masivu. Navíc Vám můžeme zaručit precizní provedení a propracované detaily. Tím je záruka kvality a dlouhé životnosti ještě umocněna.

V naší nabídce naleznete postele z masivní borovice. Tento materiál je ve výsledku ošetřen ekologickým lakem. Vybrat si můžete z několika odstínů, které zahrnují jak přírodní lakování, tak barevné odstíny jako je olše, dub, buk či ořech. Jak už jsme uvedli, lak je ekologický a stejně tak použité dřevo. Z tohoto důvodu víte, že ve Vaší ložnici budete mít přírodní a zdravotně nezávadný materiál, který Vašemu zdraví jen prospěje.

 

Široký výběr stylů a snadná kombinovatelnost masivních postelí

 

Dřevěné postele z masivu mají ještě jednu nespornou výhodu. Tou je jejich snadná kombinovatelnost s dalšími kousky nábytku z masivu. Vzhledem k jednoduchému přírodnímu materiálu tak můžete vybrat další nábytek, díky kterému bude Vaše ložnice skvěle sladěná! V naší nabídce tak naleznete například různé skříně, komody, noční stolky či prádelníky z masivu.

 

Postele z masivu Vám nabízíme v několika různých provedení a stylech. V nabídce naleznete jak postele pro nejmenší s ohrádkou, tak dětské postele, patrové postele či postele s úložným prostorem. Zároveň u nás můžete zakoupit i dřevěné postele pro dospělé či studenty, jednolůžkové i dvoulůžkové v několika rozměrech. Můžete si tak vybrat tu, která bude splňovat Vaše požadavky na komfort i dispoziční řešení Vaší ložnice.

Jaké má postel z masivu výhody již tedy víte. Teď už Vám zbývá jen vybrat si tu pravou do Vaší ložnice a těšit se z příjemného a kvalitního spánku. K postelím si můžete také rovnou pořídit laťové či lamelové rošty a matrace a získat tak kompletní postel připravenou k odpočinku.